Melvor Idle Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, yılbaşı tatili günlük hediye festivalinin ikinci gününde Melvor Idle oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. 181,52 TL değerindeki oyun dünkü DNF Duel hediyesinin yerini aldı.

RuneScape’ten esinlenilen oyun, klasik macera oyunu deneyimlerini mümkün olan en temel forma indirgeyerek, oyuncuların Odunculuk, Demircilik, Aşçılık ve Çiftçilik gibi 20’den fazla beceriyi fazla çaba harcamadan geliştirmelerine olanak tanıyor. Dalınacak zindanlar, etkileşimli envanter ve banka sistemleri, toplanacak evcil hayvanlar ve yenilecek patronlar da oyunda mevcut.

Geliştirici Games by Malcs, 2021’de yayınlanan oyunu şu şekilde açıklıyor: “Melvor’un RuneScape tarzı birçok becerisinde sadece bir tıklama veya dokunuşla ustalaşın. Melvor Idle, belirgin bir şekilde tanıdık bir hissi yeni bir oyun deneyimiyle birleştiren, zengin özelliklere sahip, boşta/artırmalı bir oyundur. 20’den fazla beceriyi en üst düzeye çıkarmak hiç bu kadar zen olmamıştı. İster bir RuneScape acemisi, ister sıkı bir emektar ya da sadece yoğun bir yaşam tarzına kolayca uyan derin ama erişilebilir bir macera arayan biri olun, Melvor başka hiçbir şeye benzemeyen bağımlılık yapıcı bir boşta kalma deneyimidir.”

Melvor Idle’ı 22 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu arada yüzde 33’lük indirimlerden yararlanmayı da unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir